Haber
Uşakspor, 68 Aksaray Belediyespor karşısında deplasmanda galibiyet arıyor
![](https://haber-dargecit.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/usakspor-68-aksaray-belediyespor-karsisinda-deplasmanda-galibiyet-ariyor-6pbuh3gr.webp)
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta geçtiğimiz hafta evinde Düzcespor’a 2-1 mağlup olarak sezona başlayan Uşakspor, yarın deplasmanda 68. Aksaray Belediyespor maçına çıkacak. Dağılgan Stadyumu’nda saat 16.30’da başlayacak karşılaşmayı Ferhan Kestanlıoğlu yönetecek. Kırmızı-siyahlılar, ilk haftayı 3 puanla kapatan rakibini mağlup ederek galibiyet almayı hedefliyor. Teknik direktör Nazım Gülay, deplasmanda zorlu bir maç geçireceklerini belirterek, “Evimize 3 puanla dönmek için mücadele edeceğiz.”